Tartu, Liiva 41   ·   Info: 56 569 772   ·   info@friidamangumaa.ee    ·   Kaart / asukoht

Kontakt

Võtke meiega julgesti ühendust

Sünnipäevapaketid

Valige lemmik sünnipäeva teemapakett

Galerii

Tutvuge meie imelise mängumaaga

Broneerimine

Palun leidke peole sobiv aeg

Saame tut­ta­vaks!

Friida Män­gu­maa on armas ja vahva män­gu­paik lapse sün­ni­päeva, lõbusa las­te­aiapeo, kat­si­kute ning teiste huvi­ta­vate koos­vii­bi­miste tähis­ta­miseks või liht­salt män­gi­miseks.

Mängumaal leiavad tegevust eelkooliealised ja pisut vanemad mänguhuvilised lapsed.

Meie juu­res saa­vad kokku soe ja kodune inter­jöör, põne­vad, loo­dus­sõb­ra­li­kest mater­ja­li­dest val­mis­ta­tud vana­hõn­gu­li­sed män­guas­jad. Meie juu­res on ruumi hul­lata 140. ruut­meet­ril. Asume Tar­tus, aadressil Liiva 41.

Friida Män­gu­maa toe­tab loo­dus­lä­he­duse põhi­mõ­tet, täh­tus­tab ja suu­nab lapsi aus­tama pere­väär­tusi ning aren­dama loo­vust ja kon­takti oma sise­mise minaga. Ootame Sind meiega tutvuma. Palun helistage meile kindlasti enne ette tel. 56 569 772, siis teame Teid oodata. 

Teie Friida Mängumaa 

Uudised

IMGP8206-001.JPGHead Friida Mängumaa sõbrad!

Friida Mängumaa kutsed on nüüd jõudnud ka paberile! Hea ja lihtne viis armsaid sõpru teavitada lähenevast sünnipäevapeost. Kutse hind 0,40 eur/tk. Telli kutsed kas telefoni teel või kasutades meie kontakti vormi

Friida Mängumaa pere

 

Friida_VARVIMISRAAMAT_kaas.jpg Vahva kingiidee sünnipäevalapsele ja tema külalistele!

Meie lõbus värvivihik, mis valmis koostöös meie hea sõbraga Nutivihik sisaldab 20. leheküljel vahvaid pilte värvimiseks vapra tüdruku Friida lõbusatest tegemistest.

Armsa kingi sõbrale mälestuseks saad tellida otse meie käest või siis hästi varustatud raamatupoodidest, näiteks  Rahva Raamatust või Apollost.

Friida Mängumaa pere