Tartu, Liiva 41   ·   Info: 56 569 772   ·   info@friidamangumaa.ee    ·   Kaart / asukoht

Kontakt

Võtke meiega julgesti ühendust

Sünnipäevapaketid

Valige lemmik sünnipäeva teemapakett

Galerii

Tutvuge meie imelise mängumaaga

Broneerimine

Palun leidke peole sobiv aeg

Saame tut­ta­vaks!

Friida Män­gu­maa on armas ja vahva män­gu­paik lapse sün­ni­päeva, lõbusa las­te­aiapeo, kat­si­kute ning teiste huvi­ta­vate koos­vii­bi­miste tähis­ta­miseks või liht­salt män­gi­miseks.

Mängumaal leiavad tegevust eelkooliealised ja pisut vanemad mänguhuvilised lapsed.

Meie juu­res saa­vad kokku soe ja kodune inter­jöör, põne­vad, loo­dus­sõb­ra­li­kest mater­ja­li­dest val­mis­ta­tud vana­hõn­gu­li­sed män­guas­jad. Meie juu­res on ruumi hul­lata ca 195 ruut­meet­ril. Asume Tar­tus, aadressil Liiva 41.

Friida Män­gu­maa toe­tab loo­dus­lä­he­duse põhi­mõ­tet, täh­tus­tab ja suu­nab lapsi aus­tama pere­väär­tusi ning aren­dama loo­vust ja kon­takti oma sise­mise minaga. Ootame Sind meiega tutvuma. Palun helistage meile kindlasti enne ette tel. 56 569 772, siis teame Teid oodata. 

Teie Friida Mängumaa 

Uudised

 U41990703_2105843152780288_6153636134468452352_1111.jpgUDIS! Vahva lisatuba jooksmiseks ja mänguks !

 Friida Mängumaal on nüüd kõikide rüblikute rõõmuks veel rohkem   ruumi hullata. Avasime juba veidi aega tagasi vahva lisatoa, kus   saab  sõita hobustega ja ruumi on ka peojuhtidel vahvate mängude   korraldamiseks. Alles on loomulikult ka meie endised laste   lemmikud-  suur ronila, mängumaja, jooksurattad ja mõõgad.

 Friida Mängumaa pere

 

 

 

Friida_VARVIMISRAAMAT_kaas.jpg Vahva kingiidee sünnipäevalapsele ja tema külalistele!

Meie lõbus värvivihik, mis valmis koostöös meie hea sõbraga Nutivihik sisaldab 20. leheküljel vahvaid pilte värvimiseks vapra tüdruku Friida lõbusatest tegemistest.

Armsa kingi sõbrale mälestuseks saad tellida otse meie käest või siis hästi varustatud raamatupoodidest.

Friida Mängumaa pere